05-00 Nowa Wola ul. Krasickiego 215 - przy parkingu na tyłach OSP Nowa Wola

KOMUNIKATY

Szanowni Państwo. Mamy jako osoby prowadzące olbrzymią prośbę do wszystkich. Bardzo prosimy o informowanie nas o braku możliwości przyjazdu na zajęcia. Są sytuacje losowe. My to naprawdę rozumiemy. Część informuje nas o braku możliwości - konieczności odwołania przyjazdu. Jest jednak część osób która mimo potwierdzenia obecności nie przyjeżdża na zajęcia. My to traktujemy powiem bezpośrednio jako lekceważenie instruktora który przyjeżdża i podejmuje się prowadzenia zajęć indywidualnych.

w imieniu instruktorów prowadzących
Maciej Kozłowski


W związku z obostrzeniami jakie mamy wprowadzone informujemy o wprowadzeniu indywidualnych - cyklicznych spotkań z naszymi podopiecznymi w systemie 1 instruktor : 1 podopieczny
Jako pojedynczą grupę uważamy też zajęcia z juniorami z jednego ogniska domowego ( 1 instruktor : bracia )
O poszczególnych zajęciach będziemy informować indywidualnie i umawiać kolejno z wszystkimi. W związku z tym możliwe jest, że zajęcia nie będą regularnie a w odstępach czasu ustalonych i po uzgodnieniu z opiekunami.
Szanowni członkowie stowarzyszenia bardzo prosimy o pamięć w kwestiach formalnych związanych z członkostwem w stowarzyszeniu.
Starajmy się kontynuować zajęcia i nasze prace w miarę możliwości.

Uwaga - bardzo proszę by osoby objęte zasadami pandemii informowały nas o tym. Wszystkim nam zależy na kontynuacji zajęć i wywołanie izolacji lub kwarantanny nie leży w niczyim interesie.

 

KOMUNIKAT - Informacja o możliwym otwarciu i przywróceniu zajęć będzie podana 6 listopada 2020

UWAGA Zajęcia 27.10 - 29.10 - 31.10 są odwołane. Planujemy wznowienie zajęć 3.11
Zarząd klubu KSSM RConLine Nowa Wola

 

W dniach 25/26 października będziemy się kontaktować z wszystkimi członkami stowarzyszenia w sprawie zajęć.


17 października - Trening klas M - Start ( trójkąt ) zapraszamy na 12tą


UWAGA - W sobotę 10 października zajęcia tylko w pracowni. Nie będzie możliwości skorzystania z pomostów i akwenu. Będą się odbywały zawody wędkarskie koła OSP. Proszę o uszanowanie planów i nie planowanie nawet małych testów modeli.


 Na sobotę 3 października zaplanowany jest trening dla klasy START. Proszę wszystkich chętnych do przyjazdu na godzinę 12:00 z naładowanymi akumulatorami. Jeżeli ktoś ma jeszcze nie dokończony model będzie mógł popłynąć modelem klubowym.

Wszystkim przypominam o zapisach na zajęcia wg nowych grup i godzin - kontakt z Maciejem 505 208 726
Jest nas już spora grupa - proszę przestrzegać godzin zajęć. Nie ma możliwości w naszych warunkach by poza ogłoszonymi oficjalnymi treningami w modelarni przebywało kilkanaście osób. A tak się zdarza. Wszyscy są mile widziani ale tylko ogłoszone treningi prowadzone przez instruktorów są jedynym uzasadnieniem "tłumu" w klubie. Pamiętajmy bez względu na opinie in plus lub minus o pandemii.


UWAGA
W sobotę rozgrywamy Puchar RConLine - wszyscy chętni - zapraszamy na 10:00 starty od 11tej. Kto jeszcze nie ma modelu może wystartować modelem klubowym. Proszę o kontakt z Maciejem Kozłowskim. Możliwe zarezerwowanie obiadu. Planujemy koniec około 16-17:00. Klasy START i NS. Pokazowe biegi naszych Mistrzów w klasach Mono i FSR-E. Nagrody. Małe podsumowanie dotychczasowej działalności i planowanie dalszych działań


12-13 września 2020 w Kędzierzynie Koźle odbyły się Mistrzostwa Polski klas M. Nasz klub reprezentowali juniorzy Łukasz Janaszek, Piotr Kopij, Jakub Pastuszek, Bartosz Hoffman-Wecker oraz seniorzy Michał Kozłowski i Paweł Pastuszek.

W klasie START w Pucharze adeptów Piotr zajął 3 miejsce !
W Mistrzostwach Polski kolejno medale :
START junior - Jakub Pastuszek - 3 miejsce
mini Mono junior - Łukasz Janaszek - 2 miejsce, Bartosz Hoffman-Wecker - 3 miejsce
Mono -2 - Łukasz Janaszek (junior) - 3 miejsce
Mono -1 - Michał Kozłowski 1 miejsce
Mono -2 - Michał Kozłowski 1 miejsce
FSR-E    - Michał Kozłowski 1 miejsce

Rok szkolny 2020/2021 pora zaczynać. Wraz z nowym rokiem szkolnym idzie trochę zmian w pracy naszej modelarni.
Zajęcia zostają rozłożone na dwa dni. Grupy 45-50 minutowe 15:30-16:30-17:30 do 18:15/25. Zajęcia będą odbywać się we wtorki i czwartki.
Środa nie ma zajęć.
Proszę o informacje od członków naszego stowarzyszenia na jakie dni i godziny będą uczęszczać modelarze.
Powyższe wynika w konieczności zmniejszenia ilości osób pracujących jednocześnie w pracowni.


UWAGA W dniu 8 sierpnia ww związku z zawodami kajakowymi na akwenie Nowa Wola zajęcia w modelarni są odwołane.

Kalendarz zajęć na kolejne dni :

12.08 - zajęcia zgodnie z indywidualnymi ustaleniami ( dla uczestników zamykających projekty )
15.08 - Dzień Świąteczny ( nie ma zajęć )
19 i 22 - Nie ma zajęć
26.08 i 29.08 zajęci zgodnie z planem projektów


W środę wieczorem ( 5.08 ) podamy terminy zajęć sierpniowych.

Uwaga !!! Dla wszystkich uczestników zajęć i opiekunów. Korzystamy z furtki obok modelarni.!!! Brama dla samochodów będzie otwierana przez instruktorów prowadzących tylko na zgłoszenie telefoniczne z samochodu jeżeli ma parkować na placu przy klubie. Furtka przy bramie głównej będzie zamykana na klucz i otwierana tylko w wyjątkowych sytuacjach.

Proszę o przestrzeganie zaleceń gospodarza terenu.


Komunikat dla grup sobotnich 4 lipca

W związku z ćwiczeniami OSP Nowa Wola jakie będą sie odbywały na placu manewrowym uprzejmie proszę o parkowanie samochodów w uliczce za modelarnią, wzdłuż grobli. Proszę o pozostawienie swobodnego przejazdu dla mieszkańców sąsiadujących posesji. Zajęcia będą się odbywały zgodnie z planem. Komunikat dotyczy zajęć 4 lipca 2020.

Maciej Kozłowski


23.06.2020 -                UWAGA ZAJĘCIA W SOBOTY Odbywają się zgodnie z planem i uzgodnieniami

Zapraszamy.


14.06.2020

Środowe grupy zajęcia zgodnie z wcześniejszym grafikiem - zapraszamy 17 czerwca


11.06.2020 ZAJĘCIA W NOWEJ WOLI

Jest mi niezmiernie miło poinformować o ponownym uruchomieniu zajęć w Nowej Woli. W sobotę zostaną opracowane procedury wg wytycznych jakie otrzymaliśmy w ramach zgody na ponowne otwarcie. Będziemy kontaktować się z Państwem telefonicznie kolejno i ustalać godziny wg nowego grafiku dla naszych podopiecznych.

Grupy Lesznowolskie - zajęcia będą jak wcześniej informowałem rozłożone na wtorek i czwartek.
Grupy sobotnie - grafik ustalimy w zainteresowanymi telefonicznie.

Pierwsze zajęcia - dla grup Lesznowolskich proponujemy od 16 czerwca - dla grup sobotnich od 20 czerwca. ( Potrzebny nam jest czas na przygotowanie odpowiednich działań i procedur związanych z obostrzeniami wg których możemy rozpocząć zajęcia. )

Proszę o przemyślenie jakie propozycje i potrzeby są w związku z rozpoczęciem okresu wakacyjnego ( przynajmniej kalendarzowo wakacyjnego ),

UWAGA !!! Proszę o zachowanie szczególnej uwagi i informowanie osoby prowadzącej o potencjalnych zagrożeniach. Dbajmy o swoich bliskich, siebie i naszych przyjaciół i znajomych. Proszę nie lekceważyć sytuacji. Modelarnia jest, będzie i zawsze będzie czekała na chętnych.

do zobaczenia w Nowej Woli - proszę o kontakt telefoniczny wszystkich zainteresowanych ułożeniem grafiku zgodnie z możliwościami i chęcią - tel. 505 208 726
mk.


31.05.2020 Informacja o zajęciach w modelarni.

Zgodnie z informacją jaką przekazaliśmy w czasie spotkania zajęcia rozpoczną się po otrzymaniu zgody zgodnie z rozporządzeniem o kolejnych etapach wychodzenia z okresu pandemii.
Po otrzymaniu takiej informacji zostaną ustalone grupy i godziny o których powiadomimy. Zmiany będą wynikać z dostosowania się do zaleceń sanitarno higienicznych.

Na pierwszych zajęciach poinformujemy o planach lipcowo - sierpniowych warsztatów. Docelowa impreza WYMS 2020 zostaje przeniesiona na 2021 rok.

W związku z podwyższonymi kosztami prowadzenia zajęć ( np. dodatkowe środki dezynfekcyjne ) prosimy o pamięć o regularnym wnoszeniu składek członkowskich.

KOMUNIKAT

W dniu 30 maja 2020 Z zachowaniem wszystkim możliwych obostrzeń sanitarnych o godzinie 11tej koło modelarni w Nowej Woli odbędzie się spotkanie organizacyjne stowarzyszenia. Prosimy o przybycie opiekunów, pełnoletnich członków stowarzyszenia. 

zarząd

 

07.05.2020 Po uzyskaniu informacji o możliwości podjęcia zajęć zostaną zmienione godziny i zostanie zaproponowany nowy rozkład zajęć. Proponowane będą mniejsze grupy zajęciowe. W pierwszym okresie będziemy proponowali grupy 3 osobowe. Z wszystkimi członkami stowarzyszenia będziemy się kontaktowali telefonicznie.

07.04.2020 Aktualizacja kalendarza w związku z odwołanymi imprezami sportowymi

01.04.2020

W związku z zawieszeniem działania modelarni do miesiąca wznowienia zajęć "Składka członkowska" zostaje zmniejszona do 10zł. ( decyzja została wycofana - ze względu na konieczność zakupu środków potrzebnych do dezynfekcji i uruchomienia zajęć oraz wobec utrzymania wpłat przez członków stowarzyszenia )

prezes Stowarzyszenia
Magdalena Kozłowska

20.03.2020
Wobec wielu pytań uprzejmie informuję, że obiekty sportowe na terenie gminy Lesznowola są nadal zamknięte. Przewidujemy, że sytuacja nie ulegnie zmianie do czasu otwarcia szkół zgodnie z zarządzeniami rządowymi. Liczę, że rozumieją Państwo sytuację i proszę o zrozumienie naszego stanowiska - nie będziemy otwierać modelarni dla zajęć pozaszkolnych  niezgodnie z zaleceniami administracji.

prezes Stowarzyszenia
Magdalena Kozłowska

13.03.2020
KOMUNIKAT

W związku z decyzją premiera M. Morawieckiego, na podstawie której w gminie Lesznowola decyzją Pani wójt p. M. Baryckiej Wąsik oraz dyr. Centrum Sportu p. R. Skorek zostają zamknięte wszystkie obiekty sportowe do odwołania. Nasza modelarnia podlega wprost pod ww rozporządzenie jako obiekt przynależny Centrum Sportu w Gminie Lesznowola.
Kolejny komunikat w sprawie wznowienia pracy modelarni będzie umieszczony na stronie stowarzyszenia.

prezes Stowarzyszenia
Magdalena Kozłowska

strony dodatkowych komunikatów : https://sportlesznowola.pl/bez-kategorii/decyzja-w-sprawie-obiektow-sportowych/

 


12.03.2020
UWAGA

W związku z ogłoszonym zawieszeniem zajęć w szkołach i instytucjach. Zawieszeniem i odwołaniem imprez oraz zgromadzeń, uprzejmie informujemy, że do końca ww czasu działalność modelarni zostaje poddana szczegółowej restrykcji. Instruktorzy i trenerzy pozostają do dyspozycji uczestników jednak wymagany jest wcześniejszy kontakt w celu ustalenia Państwa oczekiwań i naszych możliwości. Zasada powyższa dotyczy w szczególności naszych młodzików i juniorów.

z poważaniem
Maciej Kozłowski

 


 

Rodziców chętnych do zapisu dzieci ( nowych adeptów modelarstwa ) z szkół gminy Lesznowola uprzejmie proszę o kontakt telefoniczny w celu ustalenia terminów zajęć.
Są jeszcze pojedyncze miejsca w niektórych grupach. - tel. 505 208 726


9 lutego 2020 w Opolu odbyły się XIII Okręgowe Zawody Modeli Pływających o Puchar Dyrektora ZW LOK Opole  

Z naszego klubu pojechała reprezentacja 3 młodzików, 1 juniorka i 3 seniorów w asyście Macieja którzy dołączył do ekipy sędziowskiej.

w młodzikach F4A - Jakub Pastuszek zajął 2 miejsce z wynikiem 200p. ( max ) - (biegi 100-87-100) - sklasyfikowana 25 zawodników
Bartosz i Oliwier zajeli bardzo dobre miejsca w połowie stawki z wynikami o punkty odbiegającymi od wyników medalowych.
w juniorach F4A - Daria Nowak zajmuje 2 miejsce z wynikiem 200p. ( max ) - ( biegi 95-100-100 ) - sklasyfikowano 9 zawodników

Nasi seniorzy zajęli miejsca w środku stawki osiągając bardzo dobre wyniki poszczególnych biegów. A najważniejsze, że w czasie startów młodzieży w pełni ich saportowali i wspierali

Wszystkim bardzo dziękuje za tak wspaniałe reprezentowanie barw naszego klubu ! Gratuluję wyników.

Maciej Kozłowski


UWAGA
21 stycznia planowana jest rozbudowa, przebudowa i modyfikacja pomieszczeń naszej pracowni. Jednorazowo w środę 22 stycznia 2020 zajęcia się nie odbędą.


KALENDARZ PRAC MODELARNI - ZAJĘĆ W OKRESIE ŚWIĄTECZNO NOWOROCZNYM

18 grudnia ( środa ) - Grupa 1 i 2 zajęcia bez zmian
21 grudnia ( sobota ) - Grupa 3, 4 i 5 zajęcia bez zmian
25 grudnia ( środa ) - zajęcia domowe przy choince Modelarnia zamknięta
28 grudnia ( sobota ) - proszę zgłaszać chęć przyjazdu - będą chętni ( zgłoszeni ) to się spotkamy
1 stycznia 2020 ( środa ) - odsypiamy Sylwestra - zajęć nie ma

4 stycznia ( sobota ) i kolejne dni - zajęcia zgodnie z planem. 11.12.2019

Jeziorko nam zamarzło - sezon fizycznie zamknięty. Teraz zostało nam zająć się szykowaniem modeli na sezon 2020


- Listopad -  w środy od godziny 16tej do 19tej zapraszamy chętnych juniorów Lesznowoli do modelarni w Nowej Woli ul. Krasickiego 215

Zapraszamy do zapoznania się z dorobkiem naszej modelarni oraz do udziału w zajęciach. W listopadzie uzupełniamy grupy zajęciowe i od miesiąca grudnia rozpoczynamy już prace z modelami. W czasie spotkań listopadowych prezentujemy młodzikom i juniorom zakres prac. Staramy się poznać który kierunek modelarstwa interesuje młodego modelarza by móc zająć się szczegółowo tą dyscypliną w czasie kolejnych zajęć.

ZAPROSZENIE I INFORMACJE DODATKOWE -> PLIK

W menu bocznym w zakładce Dane tel email informacje rejestrowe stowarzyszenia. Dodatkowe informacje nr. tel. 505 208 726 Maciej Kozłowski


- Kalendarz zawodów 2020

Z zakładce Kalendarz 2020 umieściliśmy terminarz z planowanymi zawodami na sezon 2020 dla sekcji M i NS. Kalendarz jest aktualizowany na bieżąco.
Wszyscy modelarze naszego stowarzyszenia proszeni są o zgłaszanie chęci wyjazdów nawet w przypadku startu poza oficjalnym wyjazdem klubowym.


W dniu 5 października odbyło się spotkanie - piknik/warsztaty z okazji zakończenia rejestracji klubu.
Możemy już oficjalnie i zgodnie z dokumentami rejestrowymi posługiwać się nazwą
KLUB SPORTOWY RCONLINE NOWA WOLA
( pełna nazwa : Klub Sportowy Stowarzyszenie Modelarzy RConLine Nowa Wola )


W związku z dużą ilością uczestników zajęć proszę o przestrzeganie zakresu godzin dla poszczególnych grup. Miejsca mamy tyle ile mamy i do stycznia musi nam to starczyć i musimy się mieścić. Cały czas dochodzą nowe osoby. Wprowadzamy od listopada zajęcia w środku tygodnia - tylko dla uczniów z gminy Lesznowola. Komunikat wkrótce.


 

Zaczynamy regularne zajęcia - zgodnie z informacją przekazaną naszym podopiecznym z podziałem na grupy.
Osoby chcące przyłączyć się do Klubu proszone są o kontakt telefoniczny są jeszcze miejsca a jak się skończą ustalimy czas kolejnej grupy.


5 PAŹDZIERNIK 2019 - ZAWODY INAUGURACYJNE KLUBU SPORTOWEGO STOWARZYSZENIE MODELARZY RConLine NOWA WOLA

W dniu 5 października zapraszamy wszystkich chętnych modelarzy na zawody – piknik zamknięcia sezonu 2019 wraz z inauguracją działalności Klubu Sportowego Stowarzyszenie Modelarzy RConLine Nowa Wola.

Organizator przygotuje dwie odrębne trasy dla klas ECO, NS, ( równoległe rozgrywki ) i NSS. Dla klas owal będzie wystawiona jedna trasa. Sugerujemy ze względu na niski poziom wody w akwenie rezygnację z klasy mini Mono.

Rozegrane zostaną dwie kolejki startów w klasach sekcji M i NS ( wynik jeden z dwóch ) oraz wg możliwości mini regat w klasie NSS.

Dla młodzików i juniorów w miarę możliwości zostaną przygotowane zestawy RC które będą udostępnione w celu zapoznania się z klasami, postawienia pierwszych kroków i podjęcia rywalizacji sportowej.

Zgłoszenia z podaniem klas prosimy o przesyłanie na adres email klubu rconline@rc.edu.pl lub telefonicznie 0-505-208-726


 

W DNIACH 13-15.09.2019 W KĘDZIERZYN KOŹLE ODBYŁY SIĘ ZAWODY FINAŁOWE MISTRZOSTW POLSKI SEKCJI M ZDALNIE STEROWANYCH ŚLIZGÓW ELEKTRYCZNYCH.

WYNIKI FINAŁOWE CYKLU MISTRZOSTW POLSKI SĄ WIELKIM SUKCESEM NASZYCH ZAWODNIKÓW

ZAWODNICY KLUBU SPORTOWEGO RCONLINE NOWA WOLA ZDOBYLI W KLASIE MINI MONO JUNIOR CAŁE PODIUM !!!

1 MIEJSCE TYTUŁ MISTRZA POLSKI - ŁUKASZ JANASZEK
2 MIEJSCE TYTUŁ VICEMISTRZA POLSKI - PIOTR PŁAWIAK
3 MIEJSCE TYTUŁ VICEMISTRZA POLSKI - BARTOSZ HOFFMAN-WECKER

TRENER JUNIORÓW MICHAŁ KOZŁOWSKI - I MIEJSCE TYTUŁ MISTRZA POLSKI W KLASIE MONO-1 SENIOR

Szczegółowy komunikat i wyniki w pozostałych klasach opublikujemy na naszej stronie po otrzymaniu komunikatu a to nie koniec sukcesów naszych zawodników.


13 do 15 września w Kędzierzynie Koźle zawody kończące rozgrywki Mistrzostw Polski klas M
         
Nasi juniorzy pod wodzą Michała i opieką Macieja startują do finałowych biegów. Są szanse medalowe, niektórzy już punktowo zabezpieczyli bardzo dobre rezultaty.

Startujemy w klasach mini Mono, Start i mini ECO


12 sierpnia 2019

Jesteśmy po dwóch największych imprezach sportowych lata 2019

Dla klubu lato 2019 jest jedną ciągłą linią wielkich osiągnięć sportowych naszych juniorów

WYMS 2019 - Bułgaria - 1 miejsce dla naszego juniora w klasie jachtów S550 - Antoni Radek

MISTRZOSTWA ŚWIATA NAVIGA 2019 - Włochy - 3 miejsce i tytuł II vice mistrza Świata w klasie mini Mono Łukasz Janaszek

GRATULACJE

Przed nami jeszcze finał Mistrzostw Polski klas M

06 lipca 2019

W sobotę zapraszamy zainteresowanych pływaniem modelami, treningiem lub konsultacjami w godzinach 11-14:00


01 lipca 2019

W dniach 29-30 czerwca 2019 w Blachowni odbyły się zawody IV rundy Mistrzostw Polski zdalnie sterowanych ślizgów elektrycznych M

Zawodnicy naszej szkółki zdobyli następujące miejsca

Mini Mono Junior ( CAŁE PODIUM DLA NOWEJ WOLI !!! ) Medaliści mini Mono junior Blachownia IV runds MP 2019

1 miejsce Bartosz Hoffman-Wecker – szkółka modelarstwa sportowego RConLine Nowa Wola

2 miejsce Jakub Pastuszek – szkółka modelarstwa sportowego RConLine Nowa Wola

3 miejsce Łukasz Janaszek – szkółka modelarstwa sportowego RConLine Nowa Wola

E-Start Junior

1 miejsce Łukasz Janaszek – szkółka modelarstwa sportowego RConLine Nowa Wola

Mono-1 senior

1 miejsce Michał Kozłowski – instruktor szkółki modelarstwa sportowego RConLine Nowa Wola

GRATULUJEMY !!!

21 czerwca 2019

- Jesteśmy już po kolejnej rundzie eliminacji Mistrzostw Polski. Nasi juniorzy Łukasz Janaszek i Piotr Pławiak z dużymi sukcesami rywalizują w kolejnych eliminacjach - rundach MP. W rankingu MP Mini Mono Juniorów Łukasz Janaszek zajmuje 1 miejsce a Piotr Pławiak 2 miejsce

GRATULUJEMY

Kolejne zawody - ostanie przed przerwą wakacyjną w czasie której odbędą się WYMS 2019 w Bułgarii oraz MŚ w Włoszech - odbędą się w Blachowni w dniach 29-30 czerwca.

 W sobotę 22 czerwca będziemy w Nowej Woli - zapraszamy po uprzednim uzgodnieniu godzin z Maciejem ( 505 208 726 )


 7-9 czerwca IV Puchar Lesznowola Tenshock Poland

W piątek starty zaczynają się od godziny 14:00 Jako pierwsza klasa START junior

PLAN CZASOWY : http://www.pdf.rconline.pl/Plan_Czasowy_Puchar2019.pdf

Grupy startowe i lista zawodników : http://www.pdf.rconline.pl/Listy_Startowe_Puchar2019.pdf

Trasa dostępna w czwartek 15:00-19:00 i w piątek od godziny 9 do 13:00


2 czerwca w Nowej Woli odbędzie się festyn z okazji Dnia Dziecka

W związku z festynem organizowanym na terenie OSP Nowa Wola zajęcia z niedzieli 2 czerwca przeniesione zostają na sobotę 1 czerwca.


25 maja - o 9:20 otwarcie zawodów, pierwsza grupa mini Mono startuje o godzinie 9:50

19 maja zajęcia w Nowej Woli odbywają się zgodnie z harmonogramem

25-26 maj - w Nowej Woli odbędą się zawody II rundy eliminacyjnej Mistrzostw Polski klas M
                    Zawodnicy naszego klubu zainteresowani udziałem proszeni są o kontakt z Maciejem ( 505 208 726 ) najpóźniej do niedzieli 19 maja.
                    Pozostałe osoby które będą w tym czasie chciały zajmować się planowymi pracami w modelarni przychodzą w swoich godzinach i kontynuują prace samodzielne.


11-12 maj 2019 Reprezentanci naszej szkółki startowali w I rundzie eliminacyjnej Mistrzostw Polski klas M w Tucholi

        W klasie mini Mono Junior
                        - Łukasz Janaszek zajął 1 miejsce
                        - Piotr Pławiak
zajął 2 miejsce
                       
 GRATULUJEMY
       


Dla zainteresowanych - sezon dla modeli pływających został otwarty. 3 marca pływaliśmy modelami ślizgów oraz żaglówkami. Z tego miejsca chciałbym bardzo podziękować koledze Andrzejowi za pokierowanie pracami naszych podopiecznych przy modelach żaglówek i pierwszych wodowaniach modeli żaglowych.
Zapraszamy w każdą niedzielę na zajęcia z modelami własnymi jak i do zapoznania się naszymi propozycjami modeli pływających klas M, NS i S.


W najbliższą niedzielę 10.02 zajęcia poprowadzi zaprzyjaźniony instruktor kol. Andrzej. Zajęcia tematyczne dla zainteresowanych : będziemy budować z zestawów modele zdalnie sterowanych żaglówek. Osoby które będą chciały kontynuować swoje prace nad rozpoczętymi modelami będą mogły w grupie 11-13 kontynuować swoje prace w pierwszej godzinie - a grupa 13-15 w drugiej godzinie. Jak wynika z powyższego godziny  12-14 będziemy chcieli udostępnić dwa stoły kol. instr. Andrzejowi. Zachęcam do uczestnictwa tym bardziej, że Andrzej planuje najpierw krótko wyjaśnić jak się przygotowuje zdalne sterowanie jachtu a sam montaż w zestawu jest prosty i będziecie mieli na sezon klubowe modele do popływania na akwenie w Nowej Woli.

27 stycznia 2019 Reprezentanci naszej szkółki startowali w XXII Okręgowych Zawodach Modeli Pływających o Puchar Dyrektora ZW LOK w Opolu
        W klasie NS F4A młodzik - Daria Nowak zajęła 2 miejsce - GRATULUJEMY
        W biegu pokazowym klasy START Michał Kozłowski zajął pierwsze miejsce.
        Zawody odbyły się na basenie Publicznej Szkoły Podstawowej Nr.5 z oddziałami Integracyjnymi z Opolu
        Wyniki zawodów : Komunikat na zaprzyjaźnionej stronie ModelTeam
        Niedługo galeria zdjęć w zakładce Galeria foto

Medaliści klasy F4A młodzik - Opole 2019

13 stycznia 2019 Zajęcia wg planu i grup.

 
11 stycznia 2019 Zaktualizowaliśmy daty i część informatorów, zaproszeń na zawody w sezonie 2019

Najbliższe zajęcia odbędą się w nowym roku 13 stycznia 2019 roku.

6 stycznia jesteśmy w Nowej Woli dla wszystkich chętnych do zapoznania się z programem na 2019 rok.
Dla rodziców i opiekunów jesteśmy od 11:00 do 15:00 i zapraszamy w celu ustalenia toku zajęć i programu indywidualnego dla poszczególnych modelarzy.
Osoby uczęszczające na zajęcia zapraszamy można ocenić dotychczasowy zakres wykonanych prac przy modelach i wprowadzić kolejne korekty, drobne prace.
Standardowe zajęcia zaczynamy 13 stycznia.
Proszę o zapoznanie się z kalendarzem imprez sportowych ( boczne menu - Kalendarz ) i rozważenie możliwości startu w poszczególnych zawodach.
Omówimy zasady startów i terminarz przy najbliższym spotkaniu. Trzeba rozważyć opcje przejazdu - tutaj ukłon w stronę rodziców i opiekunów trzeba to wcześniej ustalić.

Wszystkim naszym modelarzom, sympatykom i wszystkim zapoznającym się z tą stronę życzymy wesołego nowego roku. Szampańskiej ( 0% ) zabawy i sukcesów w 2019 roku.
zespół RConLine
Maciek, Michał, Magda, Karolina, Jarek

Serdeczne życzenia świąteczne dla wszystkich naszych przyjaciół, modelarzy i nie modelarzy.
Znajdujcie w prezentach to o co prosiliście i to co serce waszych rodzin podpowiedziało.
Dużo zdrowia i pomyślności
Nie przejadajcie się i do zobaczenia po świętach.

23.12 zajęcia odbywają się pod domowymi choinkami

16 grudnia 2019 wszystkich miłośników naszego hobby zapraszam o 13:00 na spotkanie świąteczne

07 grudnia 2018 W zakładce Kalendarz uaktualnione terminy zawodów.

        Zapraszam do zapoznania się z planem na sezon 2019.
        W miarę pozyskiwania kolejnych potwierdzonych dat kalendarz będzie uzupełniany.


02 grudnia 2018 Zajęcia w Nowej Woli - Lesznowola

Jesteśmy w Nowej Woli od 11-13:00 / 13-15:00 Zapraszam chętnych
Zajęcia wg grup. Zapraszamy również chętnych do zapoznania się z naszymi pracami i projektami.


18 listopad 2018 Zajęcia w Nowej Woli - Lesznowola

Jesteśmy w Nowej Woli od 12 do 14:00 Zapraszam chętnych
Zajmiemy się przygotowaniem sprzętu na zimowy wypoczynek. Trwają prace z nowymi modelami. Przygotujemy plan czasowy zajęć dla wszystkich.


04 listopad 2018 Zajęcia w Nowej Woli - Lesznowola

Jesteśmy w Nowej Woli od 12 do 14:00 Zapraszam chętnych
Ostatni weekend w tym sezonie dla treningu na wodzie z zabezpieczeniem w łódkę do podejmowania modeli z wody. W niedzielę popołudniu łódka będzie przetransportowana do magazynu na zimę
Ruszyła już praca przy budowie dwóch modeli klas NS. Zaczynamy pracę z formą do modelu mECO. Zaczynamy pracę z prostym modelem konstrukcyjnym dla wszystkich.


27 pażdziernika 2018 Zajęcia w Nowej Woli - Lesznowola

Jesteśmy w Nowej Woli od 12 do 14:00 Zapraszam chętnych

Sobota ze względu na zapowiedź pogodową - ma być lepiej - w niedzielę zapowiadane jest mocne ochłodzenie i deszcz.
Dla zainteresowanych - szykujemy się do zajęć warsztatowych. Chciałbym ustalić godziny spotkań na kolejne niedziele. W związku z tym, że zajęcia nad wodą raczej juz kończymy - pogoda na kolejne spotkania nie będzie już miała wpływu.
Dla ułatwienia nam pracy poszukujemy : regały wąskie proste metalowe - garażowe, magazynowe wąskie na których będziecie mogli przechowywać swoje prace. Łódka zostanie przetransportowana do magazynu na czas zimowy więc nie będzie przeszkadzać. Stołki lub krzesła. Proszę popytać czy ma ktoś na zbyciu, niepotrzebne a nam się przydadzą.


21 października 2018 Zajęcia w Nowej Woli - Lesznowola

Jesteśmy nad wodą do 12 do 14:00 Zapraszam chętnych.
Analizując prognozy pogodowe na najbliższe tygodnie wróżbici nie dają wielkich nadziei, że pogoda pozwoli na komfortowe zajęcia nad wodą. Także chętnych do pływania zapraszamy bo mogą to już być jedne z ostatnich zajęć nad wodą w tym sezonie.

Chętni na zajęcia warsztatowe w okresie zimowym proszeni są o kontakt telefoniczny tel. : 505 208 726


13 października 2018 Zajęcia w Nowej Woli - Lesznowola

UWAGA Wyjątkowo w sobotę zapraszamy w godzinach 12:00 do 14:00. Zostały już dosłownie ostatnie miejsca na zajęcia warsztatowe w okresie zimowym.


07 październik 2018 Zajęcia w Nowej Woli - Lesznowola

Zajęcia od 12:00 do 14:00. W czasie zajęć będą uzgadniane plany na okres zimowy zajęć warsztatowych. Zapraszamy.


 30 września 2018 Zajęcia w Nowej Woli - Lesznowola

Jesteśmy nad wodą do 12 do 14:00 Zapraszam chętnych.


Komunikat po zawodach :  Jesień w Lesznowoli - plik : http://www.pdf.rconline.pl/Jesien_w_Lesznowoli.pdf

22.09.2018 W czasie otwarcia zawodów wręczona została legitymacja sędziego krajowego koleżance Karolinie Ziętek. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Zdjęcia z zakończenia w galerii foto.


22-23 września 2018 Zawody Jesień w Lesznowoli

Zawody zdalnie sterowanych ślizgów elektrycznych zamykające sezon sportowy.

KLASY : START, mini ECO, ECO, mini Mono, Mono-1, Mono-2, mini Hydro, Hydro-1, Hydro-2, FSR-E

Wyścigi w sobotę od godziny 9:00 do zmroku, w niedzielę od godz. 9:00 - planowane zakończenie około godziny 14:00

Uwaga : W czasie rejestracji przy opłatach startowych można składać zamówienia na posiłki - obiad będzie dostarczony nad wodę przez firmę cateringową.

Plan czasowy zawodów : http://www.pdf.rconline.pl/Jesien-Plan%20czasowy.pdf

Grupy i numery startowe : http://www.pdf.rconline.pl/Jesien-Grupy.pdf

 


15-16 września 2018 Trening w Nowej Woli przed zawodami Jesień w Lesznowoli

sobota - niedziela od 10:00 do 14:00